joon
lototext
joon
     
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 

AS Tehnoplast on 1991 Eesti Vabariigi kodanike erakapitalil asutatud plastpakendeid tootev ettevõte, asukohaga Tallinna tööstusrajoonis Mustamäel. Ettevõte on oma valdkonnas juhtival kohal Baltikumis. Ekspordi osakaal on aastatega kasvanud ja moodustab praegu ligi 40% käibest, peamine osa ekspordist on suunatud teistesse Balti riikidesse, kus meie edasimüüjaks Lätis on SIA "STT" ja Leedus UAB “Imlitex”.
Ettevõte on Eesti Tööstus-Kaubanduskoja, Pakendiühingu ja Eesti Plastmassiühingu liige.
        
Meie tegevuse peamiseks valdkonnaks on plastmassi puhumistehnoloogiaga pudelite ja kanistrite valmistamine ning survevaluga korkide ja ämbrite tootmine. Tänaseks päevaks on välja kujunenud järgmised tegevusvaldkonnad, mis kõik põhinevad plastmassi kasutamisel:
- pudelite ja kanistrite tootmine;
- pudelite ja kanistrite korkide tootmine;
- sanga ja kaanega ämbrite tootmine.
Toormaterjalina kasutame plastmasse, mis on toodetud Euroopa juhtivates tehastes.Tehnoloogilised seadmed on ostetud juhtivatelt Euroopa ja Aasia firmadelt, millede valmistamisel on kasutatud uusimaid tehnoloogilisi lahendusi. Kokku on meil erinevaid tehnoloogilisi seadmeid üle 40-e.
         
Polüetüleenupudeleid valmistatakse suuruses 30 ml kuni 1,5 ltr ning kanistreid 2 ltr kuni 25 ltr.

TEHNOPLAST on saanud ISO 9001 ja ISO 22000 sertifikaadi, rahvusvaheliselt tunnustatud standardi, mis tagab, et meie tooted ja teenused vastavad meie klientide vajadustele tõhusa kvaliteedijuhtimissüsteemi ja toiduohutuse juhtimise kaudu.
ISO 9001 sertifikaat on tagatis, et meil on kõigis ärivaldkondades, nagu tootmine, tarneahela juhtimine, riskijuhtimine, dokumentide ja andmete käsitlemine ning tugevad talitluspidevuse protsessid, kehtestatud kindlad ja selgelt määratletud protseduurid.
ISO 22000 sertifikaadi edukas saavutamine on rakendatav plastpakendite tootmisega seotud toiduohutusele. Ettevõte läbis edukalt ka ohuanalüüsi ja kriitilise kontrollpunkti (“HACCP”) nõuded, sealhulgas hea hügieenitava ja hea tootmistava. Lisaks suurendab see meie tegevuse suutlikkust rahuldada klientide vajadusi ja ootusi.

       
Meie poolt valmistatud pudeleid kasutatakse peamiselt toiduainetööstuses ketsupi, majoonesi ja kastmete villimiseks ning keemiatööstuses erinevate keemiatoodete villimiseks. Kanistreid kasutatakse peamiselt keemiatööstuses - autohooldusvahendite ja olmekeemiatoodete pakendamiseks ja toiduainetööstuses (toiduõli, vesi).
    
Teise valdkonna moodustab meil korkide tootmine, milliseid müüme koos oma toodetega või ka teistele pudeli-kanistritootjatele. Samuti toodame plastsanga ja kaanega ämbreid suuruses 3 ltr, 5 ltr, ja 10 ltr toiduainetööstusele (kalatööstus, majonees, ketšup) kui ka keemiatööstusele (ehituskeemia jne.)
        
Soovime meie koostööpartneritele häid kordaminekuid ning püüame pakkuda meeldivat ja kiiret teenendamist.

ISO 9001 ISO 22000
 
   
loppjoon
AS TEHNOPLAST, Laki 5A, 10621 Tallinn, Estonia mmmPhone (+372) 656 3112, e-mail: info @ tehnoplast.ee